Storm - polskie nici do zaszywania worków

Najwyższej jakiści polskie nici do zaszywania worków - Storm

Nici do zaszywarek worków

STORM  – najwyższej jakości polskie nici do zaszywarek worków. Mocne, nie zrywają się i nie supełkują. 

Producenci maszyn do zaszywania worków UNION SPIECIAL, YAO-HAN, NEWLONG, SIRUBA, THAR  zalecają stosowanie nici z poliestru ciętego poczwórnie skręconego o grubości Dtex 500×4.

Nici do zaszywarek oferowane są w nawojach 1000 m 3000 m i 5000 m. Białe i kolorowe, grubość Dtex 500 x 4

Charakterystyka techniczna:
Nici do zaszywarek worków produkowane są z przędzy poliestru ciętego w technologii zapewniającej gładką nić, bez zasupleń i wewnętrznych zerwań włókien.
Przed splotem przędza jest stabilizowana termicznie w celu usztywnienia włókien. Zapobiega to później skręceniu się nici i „sklejaniu” w nawoju.
Nić jest przędzona na niemieckich automatach HACOBA Spultechnik GmbH. W trakcie splatania nici eliminowane są ewentualne zerwana włókna.
Odporność na zrywanie: nić zrywa się przy obciążeniu 9 kg.
Grubość nici: Dtex 500 x 4

Nici do zaszywania worków - Storm - zastosowanie

Do ręcznych zaszywarek worków Newlong NP-7A, Yao-Han F300A, F600 AC,   SIRUBA a także  Megatex F300A, Union Special,  stosowane są nici w nawojach stożkowych o długości ok. 1000 m i wadze 200 g. Nawój nici na szpulę w formie stożkowej umożliwia płynne pobieranie nici ze stożka w procesie zaszywania. Szpule i kształcie walca powodują, że nici zaczepiają się o dół szpuli i następuje zerwanie nici. 

Nawoje nici o wadze 1, 3  oraz 5 kg stosowane są w stacjonarnych stanowiskach zaszywania worków.

Nici do worków
Nici do zaszywania worków

Nici do zaszywarki worków – szpula 0,20 kg – nawój 1000 m (netto bez szpuli). Nr katalot ZA020 > link do zakupu na platformie b2b
Nici do zaszywarki worków – szpula 0,60 kg – nawój 3000 m. Nr katalot ZA021
Nici do zaszywarki worków – waga szpula 1,00 kg – nawój 5500 m. Nr katalot ZA023 > link do zakupu na platformie b2b
Nici do zaszywarki worków – szpula 3,00 kg – nawój 16500 m.

Nici do zaszywania worków

Koniecznie posiadaj niezbędny zapas nici do zaszywania worków na trzy miesiące.

Bądź przygotowany na potencjalne zakłócienia ciągłości dostaw - zabezpiecz zapas nici na min. 3 miesiące.

Bądź przygotowany na potencjalne zakócienia ciągłości dostaw - zavezpiecz zapas nici do zaszywania worków na min. 3 miesiące.

Nici do zaszywania worków produkowane są w Polsce z najwyższej jakości przędzy poliestrowej produkowanej na Dalekim Wschodzie.  
Niestety od kilku następują zakłócenia w ciągłości produkcji i transporcie morskim, które opóżniają proces produkcyjny.
Poważnym problemem jest także logistyka w zakresie transportu ładunków kontenerowych, następują opóźnienia oraz wzrost cen przewozów, często ma on charakter spekulacyjny.
Kryzys związany z COVID-19 stanowi największe zagrożenie dla światowej gospodarki od czasu kryzysu finansowego.
Poważnie zakłóca on działalność gospodarczą i, jak pokazuje najnowszy raport ONZ, ma wpływ na praktycznie wszystkie Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ. COVID-19 stwarza również ogromne wyzwania dla małych i dużych przedsiębiorstw na całym świecie. Coraz liczniejsze dane sugerują poważne przeszkody w działalności przedsiębiorstw, w tym przerwy w łańcuchu dostaw, problemy z przepływami pieniężnymi oraz niemożność dotrzymania terminów dostaw.

Zakłócenia po stronie podaży i popytu nasilają społeczno-gospodarcze skutki kryzysu. Dostawcy mogą nie być w stanie kontynuować działalności i przestrzegać umów. Coraz większa liczba dowodów z wielu kategorii towarów konsumpcyjnych sugeruje, że światowi nabywcy wstrzymują lub anulują zamówienia w dającej się przewidzieć przyszłości. Reakcje te mogą zatrzymać całe łańcuchy dostaw i narazić miliony przedsiębiorstw i ich pracowników na ryzyko gospodarcze.